Příběh (4.část)

25. června 2006 v 10:41 | Katka
Znovu mě obdařil úsměvem. Ježiši n je tak krááááásnej, že asi roztaju. A nastala trapná minuta ticha....... Zachránil to°°°°: "-----, co hledáš?" "Jenom se snažim najit tu zprávu o tom, že má °°°°°° polskou holku." Vykulila jsem oči:"A je to pravda???" "Ne, samozdřejmě, že ne."Utěšil mě °°°°°°. "Vždyť by na ňu neměl čas. Zase chvíle ticha....... "Mám to!" zajásal -----. "No to není možný! To je naše sousedka, který je 78 let!!!!" Takovej výbuch smíchu. Jsme se nemohli přestat smát asi půl hoďky! Tak jsem si řekla v duchu: "Wow, °°°°, ty máš ale kočenu!!!" No nevím ale na ňu žádná jiá holka nemá. A to (ne)myslim vážně. :-)
------ si začal prohlížet moje založený stránky. Sakra, narazilna můj blog. Doufám, že si toho nevšimne. Mám tam celkem dost fotek, mp3, animací a všeho možnýho(toto není o tomto blogu), ale je tam HROZNÁ úprava. Bohužel, se na mě ------ podíval. Dobrý na tom je, že mi věnoval tak sledkej pohled, že mi bylo ukradený, že se právě kouká na můj trapnej blog. Pak narazil na jednu
stránku s videama. A zrovna video, kde (Bill-pokud je to váš idol) zpívá ve Star Search písniču "It's Raining Man". (pokud máte za idola Billa-) Začal se červenat. (pokud někdo jiný-) Začal se Billovi smát. To si dali dvojčata sázku o holku/To jsme si dali sázku o jednu holku. A Bill ju prohrál. Mustel jít do SS :-). "Myslím, že kdyby věděli, co z něho za 3 roky bude, neměli by ti ostatní šanci." řekla jsem. "Ty o tom víš?" zeptal se překvapeně -----. "No samozdřejmě. O tom ví snad každej." odpověděla jsem. "Neměli jste o tom říkat v Bravu. Neměli jste si dát takovou sázku. A vůbec- NEMĚLO VÁS TO NAPADNOUT VŮBEC!!!" "No jo." Začerveala se dvojčata.(pokud tam vůbec byla).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.