Nedorozumění s Tomem

12. května 2006 v 19:49 | .B.A .
Asi je to už starý, ale za přečtení to stojí za to!
Tokio Hotel: "Mohla za to neznámá holka!" Kytarista Tokio Hotel Tom se omlouvá za svůj úpadek na AfterShow EinsliveKrone. Různá média hlásají: "16-ti letý Tom trochu přebral s vodkou!" Tato média dokonce i volala na úřad pěče o mládeže tohoto města- Oberhausenu.
Tom se omlouvá!! K jeho alkoholovému uklouznutí říká nahlas: " Ňějaká hezká holka mi vecpala barevnej drink do ruky. Byl sem v takový slavnostní náladě, že sem si ani nevšim, že je to alkoholický. Příště si budu dávat pozor, co piju..."
A co na to ta holka? Nike: "Byla sem oslavovat s kámoškou na After Party v Oberhausenu. Setkali sme se přímo na tý dýze a v tom jsme viděli, jak kolem přeběhli Tom a Georg z Tokio Hotel. Oba kluci byli milí a usmívali se nám do foťáku." Ale jak došlo k těm fotkám, co se objevili v časopisu BRAVO? " No kluci k nám za pár minut přišli a zeptali se, jestli bysme s nima nechtěli udělat fotky pro nějakej časopis. Marina a já sme byly nadšený že začně parádní fotoshooting. Fotografové nám dávali "příkazy", že chtěj vidět pusinky." objasnila Nike. Je uspokojující, ze Toma Georg přece jenom nejsou takový žihadla!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.