Je ještě Panic??

19. května 2006 v 17:20 | Katka |  Rozhovory a články
JE TO JEŠTĚ PANIC???
Bill

Bill se o svém sexuálním životě nevyjadřuje. Říká:"Vy byste taky nerozhlašovali, že jste zrovna včera měli sex. Možná svýmu nejlepšímu kámošovi, nebo jestli chcete dělat machra, ale takhle nemožně trapně do světa??? Ještě bude mít ta holka problém, a co pak?" Už se nechce o tomto nechce vyjadřovat. Tuto okolnost ale někteří reportéři uplně ignorují a pak se diví, že jim nechcou dát interwiew. Tak se stává, že je frontman kapely při rozhovorech podrážděný a neochotný odpovídat.


Tom

Tom o sobě říká, že měl už 25 holek, se kterýma měl už sex. Taky říká, že nechce mít sex před svatbou. Fámy kolujou taky o tom, že je gay, nebo bisexuál. Díky tomu se podařilo nějaké české anti napsat, že Bill a Tom si navzájem hulili i přez příbuzenský vztah(dvojčata). Tohle všechno NENÍ pravda. Tom je na holky. Je tak trochu děvkař, ale od ostatních kurevníků do vztahu nikomu nic neslibuje.


Gustav

Bubeník Gustav je typ, o kterém se dá říct, že je spíš "neviditelný". Avšak už měl holku. Z toho vyplívá, že není gay. O jeho milostném životě toho média moc neví. Já osobně si myslím, že panic není. Ovšem je to jen moje domněnka.


Georg
Stejně jako Gustav je tichý tip, ale narozdíl od něho se dokáže více odvázat. Na Georga letí minimum všech jejich fanynek, ale stejně. Podle všeho už panic není, ale co když dělá jenom machra..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.